Autor programu na měř. času a zpracování výsledků: Petr Kujan, kujanp@fel.cvut.cz

Zbraslavská osma  - JARO  2012

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: C:\WWW\osma\Pracovni 2\images\sportlinebanner.jpg

Deticky malinké (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Riedl Victor Kenneth

185   00:14.9   00:14.9
2.

Novotný Tomáš

134   00:16.6   00:16.6
3.

Holeček Dan

103   00:18.2   00:18.2
4.

Šimoníček Patrik

124   00:19.6   00:19.6
5.

Randuška Dominik

211   00:22.6   00:22.6
6.

Matějka Ondra

154   00:45.0   00:45.0
7.

Břeň Daniel

248   --   DNF

 

Deticky malinké (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Hánělová Adélka

148   00:18.0   00:18.0
2.

Bobysudová Nela

129   00:18.5   00:18.5
3.

Hrubá Mia

160   00:19.2   00:19.2
4.

Zájedová Zuzka

194   00:19.5   00:19.5
5.

Jechová Veronika

156   00:25.9   00:25.9
6.

Bejčková Markétka

213   00:38.7   00:38.7
7.

Sýkorová Zuzana

127   00:41.5   00:41.5
8.

Erbanová Edita

101   00:42.8   00:42.8
9.

Tejkalová Eliška

200   01:27.2   01:27.2
10.

Jarošová Lucie

136   01:30.8   01:30.8
11.

Jarošová Maruška

155   01:32.2   01:32.2

 

Deticky malé (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Riedl Patrick Scott

141   01:19.1   01:19.1
2.

Valach Jakub

120   01:37.8   01:37.8
3.

Telenský Adam

238   01:46.1   01:46.1
4.

Hrubý David

190   01:49.0   01:49.0
5.

Matějka Vojta

112   01:57.0   01:57.0
6.

Erban Karel

100   01:58.3   01:58.3
7.

Procházka Matěj

189   01:58.9   01:58.9
8.

Sýkora Pavel

128   02:04.2   02:04.2
9.

Bruna Adam

109   02:05.7   02:05.7
10.

Hradecký Filip

102   02:09.8   02:09.8
11.

Jaroš Matěj

176   02:32.1   02:32.1
12.

Jech Karel

179   02:35.2   02:35.2
13.

Riedl Victor

153   02:46.0   02:46.0
14.

Břeň Dan

214   02:46.7   02:46.7
15.

Mach David

163   02:59.2   02:59.2
16.

Šťáhlavský Tomáš

187   --   DNF

 

Deticky malé (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Pietrasova Viktorie

139   01:31.6   01:31.6
2.

Bergerová Lenka

107   01:33.7   01:33.7
3.

Machová Karolína

165   01:40.4   01:40.4
4.

Matěchová Jolana

122   02:58.0   02:58.0
5.

Zájedová Zuzka

188   03:41.4   03:41.4
6.

Matoušková Ema

121   03:48.2   03:48.2
7.

Opová Anna

278   --   DNF

 

Deticky velké (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2   Celk. čas
1.

Vondráček Matyáš

192   01:03.3 02:10.6   02:10.6
2.

Oktábec Jakub

133   01:03.9 02:11.1   02:11.1
3.

Ondráček Daniel

196   01:04.5 02:11.5   02:11.5
4.

Hošek Matyáš

186   01:07.7 02:20.2   02:20.2
5.

Kobr Richard

137   01:06.9 02:21.6   02:21.6
6.

Kobr Robert

144   01:15.6 02:37.1   02:37.1
7.

Riedl Patrick Scott

147   01:17.4 02:52.2   02:52.2
8.

Telenský Filip

237   01:22.8 02:55.2   02:55.2
9.

Šťáhlavský Tomáš

187   01:26.5 02:57.1   02:57.1
10.

Matěcha Jakub

130   01:36.7 03:16.2   03:16.2
11.

Bobysud Matěj

143   01:39.8 03:26.2   03:26.2
12.

Nikel Filip

171   01:42.0 03:29.3   03:29.3
13.

Obraz Jakub

126   01:50.1 03:35.7   03:35.7
14.

Procházka Matěj

235   01:51.6 03:37.2   03:37.2
15.

Erbek Tomáš

162   01:43.5 03:40.8   03:40.8
16.

Šimoníček Petr

164   02:05.2 03:52.5   03:52.5

 

Deticky velké (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Schejbalová Tereza

170   01:10.9   01:10.9
2.

Kotlíková Adélka

180   01:12.4   01:12.4
3.

Ondráčková Adéla

181   01:19.2   01:19.2
4.

Macíková Klára

198   01:26.0   01:26.0
5.

Bergerová Katka

177   01:34.3   01:34.3
6.

Mahelková Anna

146   01:53.5   01:53.5
7.

Kubešová Ema

212   01:54.6   01:54.6
8.

Bejčková Adélka

258   01:59.9   01:59.9
9.

Orálková Eliška

281   02:01.7   02:01.7
10.

Čumpelíková Denisa

123   02:04.2   02:04.2
11.

Tamchynová Anička

259   02:05.3   02:05.3
12.

Nikelová Karolína

197   02:06.3   02:06.3

 

Kadeti I (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Banszel Vojta

105   03:57.4   03:57.4
2.

Kordač Martin

168   04:46.0   04:46.0
3.

Šťáhlavský Mikuláš

131   04:53.2   04:53.2
4.

Kubeš Honza

221   04:54.5   04:54.5
5.

Vondráček Matyáš

116   04:56.4   04:56.4
6.

Oktábec Jakub

280   05:22.7   05:22.7
7.

Planeta Dan

256   05:31.0   05:31.0
8.

Zemánek Richard

279   06:09.5   06:09.5
9.

Šterbák Daniel

145   06:10.4   06:10.4

 

Kadeti I (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Bedrníková Karolína

161   04:13.5   04:13.5
2.

Kotlíková Eliška

191   05:34.8   05:34.8
3.

Schejbalová Tereza

173   05:54.6   05:54.6
4.

Opová Kristýna

233   06:21.6   06:21.6
5.

Kučerová Hedvika

157   06:22.3   06:22.3
6.

Kotlíková Adélka

149   06:30.6   06:30.6
7.

Šmejkalová Anna

178   07:22.4   07:22.4
8.

Šterbáková Alžběta

175   07:35.1   07:35.1

 

Kadeti II (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2   Celk. čas
1.

Bedrník Matěj

117   03:44.6 07:40.4   07:40.4
2.

Doležal Daniel

138   04:34.6 09:11.0   09:11.0
3.

Hošek Michal

118   04:40.9 09:12.4   09:12.4
4.

Macík Ondra

199   05:02.2 10:31.3   10:31.3
5.

Mestek Mirek

261   04:23.7 11:17.4   11:17.4

 

Kadeti II (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Brunová Karolína

183   05:46.3   05:46.3
2.

Kotlíková Eliška

182   06:02.7   06:02.7

 

Nadeje (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3   Celk. čas
1.

Štecha Lukáš

169   03:54.9 08:16.3 12:44.8   12:44.8

 

 

 

Elite - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6 7 8   Celk. čas
1.

Šuser Václav

16   03:01.8 06:10.8 09:18.1 12:29.7 15:27.2 18:29.3 21:42.6 24:55.3   24:55.3
2.

Vitvar Tomáš

13   03:02.5 06:11.3 09:18.5 12:30.2 15:28.6 18:40.5 21:50.8 25:07.1   25:07.1
3.

Blažek Jiří

17   03:12.9 06:24.4 09:38.5 12:53.8 16:08.2 19:22.9 22:35.8 25:58.8   25:58.8
4.

Vít Jakub

11   03:13.5 06:23.3 09:37.7 12:54.7 16:15.6 19:34.6 22:56.1 26:16.2   26:16.2
5.

Vágner Daniel

1   03:12.4 06:28.1 09:48.8 13:12.5 16:37.8 20:01.0 23:26.7 26:57.8   26:57.8
6.

Bubla Ladislav

72   03:21.1 06:50.2 10:23.2 14:05.4 17:50.8 21:40.4 25:26.1 29:17.2   29:17.2
7.

Štáfek David

9   04:13.6 08:27.3 12:46.1 17:10.4 21:32.4 26:03.9 30:36.2 35:15.2   35:15.2
8.

Planeta Boris

15   04:10.4 08:26.7 12:45.5 17:10.0 22:05.0 26:51.3 31:40.1 36:41.0   36:41.0
9.

Matoušek Radim

3   04:58.4 11:02.0 17:01.3 -- -- -- -- --   DNF

 

 

Masters (muži) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6   Celk. čas
1.

Mestek Mirostav

71   02:53.0 06:02.9 09:12.8 12:23.3 15:31.5 18:38.6   18:38.6
2.

Bursa Jiří

61   03:02.0 06:09.2 09:15.9 12:23.0 15:30.9 18:45.9   18:45.9
3.

Holeček Karel

59   03:27.2 06:49.6 10:20.2 13:47.1 17:25.6 21:04.1   21:04.1
4.

Dvořák Vladimír

70   03:42.0 07:33.2 11:33.0 15:30.3 19:33.1 23:35.4   23:35.4
5.

Hladík Martin

64   03:49.6 08:01.0 12:09.7 16:17.5 20:28.8 24:36.4   24:36.4
6.

Franěk Miroslav

62   03:47.8 07:59.1 12:15.4 16:39.3 21:13.3 26:05.9   26:05.9
7.

Tejkal Karel

69   04:17.4 08:43.6 13:13.9 17:37.9 22:22.3 26:56.0   26:56.0
8.

Grohmann Jakub

66   04:13.9 08:59.4 14:01.1 19:10.6 24:18.4 29:22.2   29:22.2
9.

Hlubuček Tomáš

97   04:30.8 09:27.9 14:31.1 19:42.5 24:51.0 30:11.0   30:11.0
10.

Deležal Richard

58   04:28.8 09:37.3 15:09.1 20:40.3 25:54.0 31:18.9   31:18.9
11.

Štěpánek Jan

57   03:35.2 07:55.0 13:57.0 -- -- --   DNF

Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: Popis: C:\WWW\osma\Pracovni 2\images\sportlinebanner.jpg

Masters (ženy) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6   Celk. čas
1.

Mimránková Jitka

65   04:20.5 08:49.7 13:33.9 18:03.6 22:45.7 27:29.0   27:29.0
2.

Uhlíková Marcela

53   -- -- -- -- -- --   DNF