Autor programu na měř. času a zpracování výsledků: Petr Kujan, kujanp@fel.cvut.cz

PODZIM 2010
 

Dětičky malinké (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Bergerová Lenka

202   00:17.5   00:17.5
2.

Weberová Natálie

109   00:32.2   00:32.2
3.

Kuchařová Evelína

181   00:41.2   00:41.2
4.

Hánělová Adéla

121   00:49.4   00:49.4
5.

Bobysudová Nela

118   00:50.7   00:50.7
6.

Hurychová Michaela

216   00:51.7   00:51.7
7.

Fedošová Natálie

235   00:53.0   00:53.0
8.

Hejvy-Stočesovásová Petra

161   00:55.3   00:55.3
9.

Sedlářová Anna

251   00:57.7   00:57.7
10.

Marešová Tereza

163   01:20.3   01:20.3

 

Dětičky malinké (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Horák Valdemar

183   00:19.7   00:19.7
2.

Procházka Matěj

194   00:20.7   00:20.7
3.

Pergner Michal

189   00:22.0   00:22.0
4.

Erban Karel

236   00:24.3   00:24.3
5.

Matějka Vojtěch

229   00:27.6   00:27.6
6.

Jech Karel

133   00:29.1   00:29.1
7.

Dostál Daniel

207   00:30.0   00:30.0
8.

Vojta Jonáš

170   00:31.9   00:31.9
9.

Hradecký Filip

230   00:33.0   00:33.0
10.

Holeček Daniel

100   00:37.1   00:37.1
11.

Mach David

148   00:47.4   00:47.4
12.

Riedl Victor

130   00:57.2   00:57.2
13.

Jakl Viktor

197   --   DNF
14.

Novotný Mojmír

211   --   DNF

 

Dětičky malé (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Kotlíková Adéla

125   01:25.2   01:25.2
2.

Teršl Anna

234   01:33.9   01:33.9
3.

Ondráčková Adéla

115   01:44.9   01:44.9
4.

Marešová Anna

164   01:55.8   01:55.8
5.

Dostálová Dominika208

208   02:16.4   02:16.4
6.

Čumpelíková Denisa

188   02:25.5   02:25.5
7.

Podařilová Roza

178   02:27.6   02:27.6
8.

Kuchařová Pavlína

182   02:29.8   02:29.8
9.

Pjetrasová Viktorie

250   02:31.4   02:31.4
10.

Hahnová Kristina

143   02:33.8   02:33.8
11.

Bergerová Lenka

204   02:37.0   02:37.0
12.

Víšková Ester

165   02:54.3   02:54.3
13.

Machová Karolína

122   03:00.8   03:00.8
14.

Marešová Tereza

147   03:54.0   03:54.0
15.

Štěpánková Ivana

233   03:55.8   03:55.8
16.

Kopfová Anna

247   04:01.4   04:01.4
17.

Štěpánková Dana

231   04:15.3   04:15.3

 

Dětičky malé (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Sedlář Luboš

103   01:27.9   01:27.9
2.

Háněl Matyáš

120   01:30.8   01:30.8
3.

Černý Jan

102   01:31.5   01:31.5
4.

Malhocký Michal

185   01:32.8   01:32.8
5.

Junek Šimon

245   01:33.7   01:33.7
6.

Novotný Ondřej

153   01:34.7   01:34.7
7.

Treybal Jonáš

241   01:46.6   01:46.6
8.

Jakl Alexander

198   01:47.2   01:47.2
9.

Hora David

144   01:48.1   01:48.1
10.

Bezděk Matyáš

238   01:55.1   01:55.1
11.

Burian Damián

160   01:57.0   01:57.0
12.

Weber Šimon

107   02:34.2   02:34.2
13.

Procházka Matěj

196   02:44.6   02:44.6
14.

Podařil Jan

179   02:47.0   02:47.0
15.

Syna Jakub

218   02:51.2   02:51.2
16.

Riedl Patrik

131   02:52.1   02:52.1
17.

Kobera Lukáš

105   03:30.4   03:30.4
18.

Erban Karel

237   04:29.3   04:29.3
19.

Halamíček Vendelín

240   05:21.4   05:21.4
20.

Syna Jakub

124   --   DNF

 

Dětičky velké (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Blechová Lucie

221   01:06.1   01:06.1
2.

Hejhalová Dagmar

223   01:15.0   01:15.0
3.

Špičková Adéla

213   01:22.2   01:22.2
4.

Chaloupková Hana

187   01:23.9   01:23.9
5.

Kotlíková Eliška

127   01:37.7   01:37.7
6.

Bergerová Kateřina

201   01:45.7   01:45.7
7.

Koláčková Tereza

155   01:47.0   01:47.0
8.

Hodková Anežka

156   01:51.1   01:51.1
9.

Kopfová Kristýna

249   01:57.0   01:57.0
10.

Hrubešová Ema

129   02:03.8   02:03.8
11.

Lukášová Sára

166   02:04.5   02:04.5
12.

Kopfová Elizabeth

248   02:05.7   02:05.7
13.

Janková Tereza

191   02:08.3   02:08.3
14.

Macíková Klára

142   02:09.0   02:09.0
15.

Vojtová Klára

171   02:11.1   02:11.1
16.

Kubešová Ema

226   02:12.9   02:12.9
17.

Dotzaureová Johana

173   02:14.9   02:14.9
18.

Durdová Michaela

180   04:47.4   04:47.4

 

Dětičky velké (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2   Celk. čas
1.

Kocián Adam

134   01:06.0 02:18.5   02:18.5
2.

Vakoč Martin

145   01:08.5 02:23.7   02:23.7
3.

Palička Jan

157   01:14.6 02:29.7   02:29.7
4.

Lukeš Matěj

139   01:13.8 02:31.9   02:31.9
5.

Ondráček Daniel

116   01:17.4 02:34.1   02:34.1
6.

Kropík Vojtěch

175   01:16.3 02:34.9   02:34.9
7.

Hlavizna Adam

162   01:18.5 02:39.9   02:39.9
8.

Kubeš Jan

227   01:24.6 02:43.2   02:43.2
9.

Zemánek Richard

101   01:23.5 02:44.0   02:44.0
10.

Vondráček Matyáš

126   01:27.5 02:45.2   02:45.2
11.

Jakl Michael

199   01:29.4 02:51.3   02:51.3
12.

Vanoušek Mikoláš

169   01:30.6 02:53.5   02:53.5
13.

Vejpustek Tomáš

209   01:32.2 02:57.6   02:57.6
14.

Smejkal Jiří

137   01:30.1 03:01.3   03:01.3
15.

Chaloupka Viktor

186   01:34.3 03:02.1   03:02.1
16.

Franěk Miroslav

215   01:35.2 03:08.0   03:08.0
17.

Kamarád Václav

253   01:28.9 03:14.5   03:14.5
18.

Fečkanin Daniel

243   01:38.1 03:17.2   03:17.2
19.

Rychecký Edvard

141   01:43.9 03:24.4   03:24.4
20.

Štáfek Ondřej

242   01:50.7 03:27.5   03:27.5
21.

Junek Šimon

254   01:45.7 03:36.1   03:36.1
22.

Háněl Matyáš

239   01:51.6 03:43.9   03:43.9
23.

Lacina Pavel

206   01:43.0 03:44.9   03:44.9
24.

Bobysud matěj

117   01:58.0 04:03.1   04:03.1
25.

Lukeš Adam

140   01:49.7 04:03.9   04:03.9
26.

Schánělec Tomáš

252   02:27.6 04:06.5   04:06.5
27.

Bezděk Ondřej

176   01:42.0 05:43.8   05:43.8

 

Kadeti I (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Mesteková Kateřina

225   05:14.9   05:14.9
2.

Hejhalová Dagmar

224   05:34.7   05:34.7
3.

Blechová Lucie

222   05:41.5   05:41.5
4.

Mišoňová Magdalena

219   06:31.2   06:31.2
5.

Špičková Adéla

214   07:34.2   07:34.2
6.

Ondrášková Adriana

123   --   DNF

 

Kadeti I (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Vodráček jaroslav

128   04:48.2   04:48.2
2.

Novák Dominik

104   04:59.0   04:59.0
3.

Velemínský Lukáš

244   05:11.3   05:11.3
4.

Pergner Tomáš

190   05:17.9   05:17.9
5.

Banszel Vojtěch

212   05:18.8   05:18.8
6.

Kocián Adam

136   05:19.4   05:19.4
7.

Kubeš Jan

228   05:58.2   05:58.2
8.

Vakoč Martin

146   06:06.3   06:06.3
9.

Štěpánek Honza

113   06:16.7   06:16.7
10.

Kamarád Petr

112   08:18.2   08:18.2
11.

Vanoušek Mikoláš

192   09:49.2   09:49.2

 

Kadeti II (holky) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1   Celk. čas
1.

Duchoňová Andrea

210   04:42.4   04:42.4
2.

Vanoušková Amálie

168   06:30.5   06:30.5
3.

Hurychová Veronika

217   07:15.2   07:15.2

 

Kadeti II (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2   Celk. čas
1.

Mišoň Matěj

220   04:46.8 09:50.1   09:50.1

 

Naděje (kluci) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3   Celk. čas
1.

Šedivý Pavel

200   03:26.9 07:03.5 10:54.1   10:54.1
2.

Štolba David

154   03:55.0 07:54.4 11:50.9   11:50.9
3.

Pícha Štěpán

246   03:45.3 07:50.2 12:10.3   12:10.3
4.

Slavík Filip

177   04:05.3 08:52.0 13:31.9   13:31.9
5.

Čapek Petr

138   04:10.1 08:53.0 13:32.2   13:32.2
6.

Arťom Gnědin

149   -- -- --   DNF

 

 

 

Masters (muži) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6   Celk. čas
1.

Černý Milan

77   03:11.5 06:32.6 09:57.5 13:25.2 16:54.2 20:26.7   20:26.7
2.

Mestek Míra

62   03:00.0 06:27.7 10:03.3 13:33.9 17:04.2 20:40.7   20:40.7
3.

Kuchař Přemysl

63   03:20.2 06:45.5 10:15.3 13:51.3 17:24.4 20:54.4   20:54.4
4.

Bráza Jiří

78   03:24.8 06:47.5 10:16.7 13:48.0 17:21.1 20:57.5   20:57.5
5.

Vágner Daniel

79   03:27.2 07:01.8 10:38.8 14:15.3 17:51.0 21:24.6   21:24.6
6.

Špička Petr

73   03:17.2 06:49.3 10:20.7 13:56.8 17:40.9 21:33.5   21:33.5
7.

Chaloupka Přemysl

69   03:25.4 07:07.1 10:54.3 14:43.9 18:32.3 22:20.5   22:20.5
8.

Tulach David

80   03:10.5 06:44.8 10:39.6 14:37.0 18:36.5 22:24.2   22:24.2
9.

Štáfek Pavel

64   03:29.7 07:20.8 11:18.0 15:15.7 19:14.5 23:07.9   23:07.9
10.

Mach Radek

55   04:04.2 07:54.2 11:49.1 15:49.9 19:46.2 23:45.3   23:45.3
11.

Rychetský Pavel

57   04:00.7 07:58.0 11:50.0 15:51.0 19:53.7 23:55.3   23:55.3
12.

Holeček Karel

50   03:40.0 07:37.6 11:50.5 16:06.6 20:22.9 24:38.5   24:38.5
13.

Dvořák Vladimír

70   03:56.1 08:02.6 12:13.4 16:30.0 20:38.0 24:50.0   24:50.0
14.

Franěk Miroslav

65   04:26.1 08:56.9 13:40.3 18:29.1 23:10.6 27:34.6   27:34.6
15.

Hladík Martin

66   04:27.8 08:58.7 13:42.0 18:30.8 23:11.7 27:35.4   27:35.4
16.

Hahn Tomáš

58   04:13.1 09:05.7 14:14.7 19:26.1 24:33.4 29:32.3   29:32.3
17.

Hončík Daniel

60   04:24.8 09:40.0 15:05.4 20:34.4 25:50.5 31:05.4   31:05.4
18.

Slavík Petr

59   05:01.8 10:31.1 16:11.1 22:10.9 28:07.8 33:53.4   33:53.4
19.

Hlubuček Tomáš

67   05:00.9 10:41.5 16:30.7 22:39.3 28:37.5 34:39.5   34:39.5
20.

Dubský Norbert

75   03:59.2 08:13.3 13:55.8 -- -- --   DNF
21.

Štěpánek Jan

53   04:22.5 09:54.2 15:46.8 -- -- --   DNF
22.

Ušel Ondřej

72   -- -- -- -- -- --   DNF

 

Elite - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6 7 8   Celk. čas
1.

Kramár David

13   02:57.1 06:02.8 09:18.2 12:36.6 15:49.8 19:13.0 22:30.2 25:54.1   25:54.1
2.

Frank Petr

7   03:03.9 06:15.4 09:35.9 12:53.2 16:10.6 19:30.9 23:00.4 26:17.8   26:17.8
3.

Janda David

11   03:10.9 06:32.5 09:55.1 13:18.7 16:43.3 20:04.8 23:28.8 26:54.9   26:54.9
4.

Holub Václav

9   03:20.9 06:42.5 10:08.7 13:28.5 16:53.5 20:32.0 24:19.5 28:01.5   28:01.5
5.

Šuser Václav

8   03:19.6 06:53.5 10:49.6 14:40.1 18:28.1 22:17.5 25:57.2 29:40.8   29:40.8
6.

Černý Petr

1   03:41.0 07:30.0 11:19.5 15:08.8 18:59.8 22:58.3 26:58.5 31:09.1   31:09.1
7.

Vít Jakub

15   03:48.7 07:38.8 11:27.6 15:24.9 19:23.0 23:26.0 27:22.8 31:20.7   31:20.7
8.

Štolba David

3   03:39.7 07:38.2 11:40.3 15:33.9 19:32.2 23:26.2 27:59.4 32:19.1   32:19.1
9.

Gnědin Arťom

16   04:09.2 08:26.0 12:51.7 17:21.6 21:40.7 25:59.0 30:32.0 35:37.0   35:37.0

 

Masters (ženy) - výsledky.

Pořadí Příjmení a jméno Číslo   1 2 3 4 5 6   Celk. čas
1.

Vejvodová Šárka

88   04:04.5 08:20.7 12:37.7 16:52.6 21:11.1 25:39.3   25:39.3
2.

Procházková Petra

61   04:43.8 09:26.7 13:58.7 18:40.7 23:21.6 28:08.9   28:08.9
3.

Popelková Daniela

74   04:43.1 09:38.2 14:48.6 19:44.9 24:55.5 30:02.3   30:02.3
4.

Martinková Jana

82   26:15.3 -- -- -- -- --   DNF
5.

Chaloupková Dana

71   -- -- -- -- -- --   DNF